Haber

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan Projelerini Anlattı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, dün DRT TV’de yapılan canlı yayında 5 yıllık görevi sırasında Merkezefendi’de yürüttüğü projeleri anlattı. Analiz odaklı ilerlediklerini, hemşerilerinin hayatlarına dokunan, hayatlarını kolaylaştıran çalışmalar yürüttüklerinin altını çizdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, canlı yayında yaptığı konuşmada, 2019 yılında vaat ettiği projeleri hayata geçirmenin yanı sıra yeni projeleri de hayata geçirdiğini belirtti. Halk Ekmek ve Halk Süt gibi hizmetlerle ekonomik açıdan zor durumdaki vatandaşlara destek sağladıklarını belirtti. Çocukların gerçek gıdaya ulaşması, kadın üretici ve çiftçilerin desteklenmesi için önemli alanlarda çalıştıklarını da vurguladı. Kreşlerin önemine değinen Önder Doğan, kreşler aracılığıyla çocukların doğru eğitim almasını sağlamanın yanı sıra kadınların iş hayatına daha kolay entegre olmalarını sağlayarak istihdamını artırdıklarını ve aile bütçelerine destek sağladıklarını belirtti. Yeni dönemde de fidanlık projelerinin devam edeceğini ve talebin yoğun olduğunu belirtti.

Başkan Doğan, yeni dönemde gerçekleştirilecek projeler konusunda oldukça heyecanlı olduklarını belirtti. Bu dönemde dev ve mega projeler yerine daha sağlam temellere dayanan, ayakları yere basan, üretimi artıran, hayatı kolaylaştıran, sorunları çözmeyi hedefleyen projelere odaklanacaklarını belirtti. Önder Doğan kapanışta şu mesajı verdi: “Beş yıldır Merkezefendi’mize çok güzel hizmet ettik. Bu sevgimizin, samimiyetimizin ve birlikteliğimizin bir 5 yıl daha devam etmesi için yola çıktım. İnşallah, siz değerli arkadaşlarımın da desteğiyle. Merkezefendili hemşerilerimiz, daha iyi bir Merkezefendi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” – DENİZLİ

haber-kadirli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu